Assassin’s Creed Valhalla – Standart Edition [EMPRESS] Full Torrent Oyun İndir

Assassin’s Creed Valhalla’da şanlı bir mücadeleye atılan Viking akıncısı Eivor olarak oyna. Erken Orta Çağ İngiltere’sini keşfederken, düşmanlar üzerine akınlar yap, yerleşimlerini genişlet, egemenliğini pekiştir.

  • Sakson kaleleri ve ordularına karşı efsanevi Viking akınlarını komuta et, zenginlikleri ele geçirip halkına sun.
  • Güçlü çift silahlar kullanarak Vikinglere özgü içgüdüsel savaş tarzını deneyimle.
  • Assassin’s Creed tarihindeki en fazla düşman çeşitliliği ile kendine meydan oku.
  • Yapacağın seçimler ve vereceğin kararlarla karakterinin ve klanının kaderini tayin et.
  • Norveç kıyılarından İngiltere krallıklarına uzanan bir Orta Çağ açık dünyasını keşfet.
  • Klan yerleşimlerini genişleterek deneyimini kişiselleştir.

Assassin’s Creed: Mevsimsel Depresyon

Norveç kasvetli. Geceler uzun, gündüzler üç saniye. Fakat Britanya da çok farklı değil. Evet; nispeten yeşillik, çayırlık ama gözünü sevdiğim Britanya havası bir rahat vermiyor. Ekran görüntüsü alacağım; bulut geçiyor, yağmur yağıyor, sis basıyor. Odyssey’in ışıltılı suları, parlak güneşli gökyüzü ve yıldızlı gecelerinden sonra amma boğucu geldi ilk başta Valhalla.
Sağda solda ateş böceği tutup da yeni yerleşkemde serbest bırakmaya başladıktan sonra fikrimi azıcık değiştirdim. Çok azıcık. Yine de bir Yunan Adaları tatili değil. Ama Valhalla birçok yönden daha ağır başlı bir oyun gibi hissettiriyor. Yoksa bu hava durumu işine çok mu takıyorum?

Hiç değilse bu sefer yersiz yurtsuz değiliz. Kendi yerleşkemiz var: Ravensthorpe. Görevlerimizi buradan alıyoruz, ittifaklarımızı buradan kuruyoruz, atımızı (ya da benim gibiyseniz, binmelik kurdumuzu) tımarlatıp sağda solda bulduğumuz çerçöpü satabiliyoruz. Artık kılıç bileyletmek, zırh yaptırmak için şehir şehir, kasaba kasaba gezme devri sona erdi! Ravensthorpe Belediyesi hepsini ayağınıza getiriyor!

Varin, halkının canı karşılığında kendi canını ortaya koyuyor ve teslim oluyor. Ancak düşman birliklerinin başındaki Kjotve, sözünde durmuyor ve herkes kılıçtan geçiriliyor. Eivor olarak savaş alanından son anda kurtuluyoruz ve bu minik halimiz çok gerilerde kalıyor.

58.27 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor! (Yalnızca Windows 10 işletim sisteminde oynanabilir!)

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x