Baldur’s Gate 3 – Torrent Oyun İndir

Partinizi toplayın ve dostluk ve ihanet, fedakarlık ve hayatta kalma ve mutlak gücün cazibesi hikayesinde unutulmuş alemlere geri dönün.

Gizemli yetenekler, beyninize yerleştirilen bir zihin Flayer parazitinden çekilen içinizde uyanıyor. Diren ve karanlığı kendine karşı çevir. Ya da yozlaşmayı kabul et ve en büyük kötülük ol.

Divinity: Original Sin 2’nin yaratıcılarından, Dungeons and Dragons dünyasında yer alan yeni nesil bir RPG geliyor.

Çok çeşitli D&D yarışları ve sınıfları arasından seçim yapın veya el yapımı bir arka plana sahip orijinal bir karakter olarak oynayın. Unutulmuş alemlerde ve ötesinde seyahat ederken macera, yağma, savaş ve romantizm. Tek başına oynayın ve arkadaşlarınızı dikkatli bir şekilde seçin ya da çok oyunculu dört kişilik bir parti olarak.

Kaçırıldı, enfekte oldu, kayboldu. Bir canavara dönüşüyorsun, ama içinizdeki yolsuzluk büyüdükçe, gücünüz de büyüyor. Bu güç hayatta kalmanıza yardımcı olabilir, ancak ödenmesi gereken bir bedel olacaktır ve herhangi bir yetenekten daha fazlası, partinizde inşa ettiğiniz güven bağları en büyük gücünüz olabilir. Şeytanlar, tanrılar ve uğursuz diğer dünya güçleri arasındaki çatışmada yakalandıktan sonra, unutulmuş krallıkların kaderini birlikte belirleyeceksiniz.

Yeni Divinity 4.0 motoru ile dövülmüş olan Baldur’s Gate 3, seçimlerinize tepki veren bir dünyayı keşfetmek, denemek ve etkileşimde bulunmak için eşi görülmemiş bir özgürlük sunar. Büyük, sinematik bir anlatı, şimdiye kadarki en büyük dünyamızı gezerken sizi karakterlerinize her zamankinden daha yakın hale getiriyor.

Unutulmuş alemler geniş, ayrıntılı ve çeşitli bir dünyadır ve etrafınızda keşfedilecek sırlar vardır-dikeylik, keşfin hayati bir parçasıdır. Underdark’ın derinliklerinden Yukarı şehrin ışıltılı çatılarına doğru seyahat ederken gizlice, daldırın, kıpırdayın, tırmanın ve atlayın. Nasıl hayatta kaldığınız ve dünyada bıraktığınız iz size kalmış.

MULTİPLAYER 4 KİŞİLİK OYNAMAK

güçlerinizi savaşta birleştirmenize ve kendi görevlerinizi ve gündemlerinizi takip etmek için partinizi bölmenize izin verir. Mükemmel planı bir araya getirin… ya da arkadaşlarınızın en az beklediği bir kaos unsuru tanıtın.

ORJİNAL KARAKTERLER

her biri kendi benzersiz özelliklerine, gündemine ve dünyaya bakış açısına sahip el yapımı bir deneyim sunun. Hikayeleri tüm anlatı ile kesişir ve seçimleriniz bu hikayelerin Kurtuluş, Kurtuluş, hakimiyet veya diğer birçok sonuçla bitip bitmediğini belirleyecektir.

DEĞİŞİMLİ MEYDAN SAVAŞI

D & D 5e kural kümesine dayanarak. Takım tabanlı inisiyatif, avantaj ve dezavantaj ve rulo değiştiriciler, savaş kameralarına, genişletilmiş çevresel etkileşimlere ve stratejiyi ve öngörüyü ödüllendiren savaşta yeni bir akışkanlığa katılır.

seçimleriniz ve zar atmanız sayesinde. Kim oynarsanız oynayın ya da ne yaparsanız yapın, dünya ve sakinleri hikayenize tepki verecektir.

çevrenizdeki dünyayı savaşın dışında bile istediğiniz zaman duraklatmanıza izin verir. Savaş başlamadan önce taktiksel bir avantaj için bir fırsat görüp görmediğinize, kesin bir hassasiyetle bir soygun yapmak isteyip istemediğinize veya şeytani bir tuzaktan kaçmanız gerekip gerekmediğine bakılmaksızın. Partinizi bölün, Pusu hazırlayın, karanlıkta gizlice-kendi şansınızı yaratın!

55.36 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI:

Geliştiriciler için şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyun her yaş için uygun olmayan içerik içerebilir. Genel olgun içerik içerir ve çıplaklık veya cinsel içerik içerebilir.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x