Demon Skin – [CODEX] Torrent Oyun İndir

Demon Skin, benzersiz savaş mekaniği, RPG ve dövüş oyunu öğelerini ve hatta bazı platform özelliklerini birleştiren kaba, karanlık bir fantezi dünyasında yer alan acımasız bir hack’n’slash oyunudur. Esnek savaş sistemi ile her oyuncu, savaşta nihai verimliliği elde etmek için duruşları çeşitli silahlarla ustaca birleştirerek kendi benzersiz taktiklerini ortaya çıkarabilir.

Karanlık evrenin uzak köşelerine girdi ve dünyayı tehdit ediyor. Sadece üyeleri insanüstü ilahi güçlere sahip olan gezginlerin güçlü düzeni bu tehdide direnebilir. Gezginlerden biri, güçlü bir antik eseri restore etmenin uğursuz bir ritüeline tanık olur. Töreni koparmak için, eser tarafından salınan bir enerji akışına girer ve anında bir iblise dönüşür!

Wanderer şimdi eski görünümünü yeniden kazanmak için istekli ama bunu yapmak için daha sonra çalınan esere ihtiyacı var. Kahraman yol boyunca iblislerin ordularını mücadele, onu bulmak için bir yol ayarlar.

5.62 GB

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI:

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x