Grim Dawn – Torrent Oyun İndir

İnsanlığın yok olma eşiğinde olduğu, demirin altının üzerinde değerlendiği ve güvenin zor kazanıldığı bir kıyamet fantezi dünyasına girin. Bu ARPG, karmaşık karakter gelişimi, yüzlerce benzersiz öğe, işçiliği ve seçim ve sonuç ile görevler içerir.
Temel Özellikler

Çift Sınıf-sınıf başına 25’den fazla beceri ve değiştirici ile altı farklı sınıftan herhangi birini birleştirin. Temel sınıflar asker, Demolitionist, Okültist, Nightblade, Arcanist ve Şaman içerir.
Yüzlerce öğe becerisi-sınıfınızı, öğeler ve ekipman eklentileri tarafından sağlanan 250’den fazla benzersiz beceriden oluşan çeşitli bir dizi ile geliştirin.
Yüzlerce Eşya toplayın – ortak, büyülü, nadir, destansı ve efsanevi yağma sınıfları. Ayrıca 20.000’den fazla Olası sihirli ek kombinasyonu ve 200’den fazla nadir ek.
Seçim ve sonuç ile görevler-dünya üzerinde önemli etkiler bırakan zor kararlarla karşılaşacaksınız. Yoldaki yabancılar, umutsuz aileler ve hatta tüm köyler eylemlerinize dayanarak yaşayabilir veya yok olabilir. Şu anda 75’den fazla bilgi notu ile 35’den fazla görev toplanacak.
Dost ve düşman Hizipleri-ek görev çizgilerinin, satıcı indirimlerinin ve özel hizip tabanlı öğelerin ve artırmaların kilidini açmak için insan hizipleriyle iyilik kazanın. Bazı tarafsız gruplar müttefiklere dönüştürülebilir, ancak birine yardım etmek diğerinin düşmanı olacaktır. Düşman gruplar eylemlerinizi hatırlayacak ve size olan nefretlerini derinleştirecek, sizi avlamak için büyük paketler ve elit kahramanlar gönderecekler.
Özveri, ek bir beceri özelleştirme katmanı, sınıf becerileriniz için bonuslar ve güçlü ikincil efektler elde etmenizi sağlar. Bu bulma ve dünyada gizli türbelerin tahrip veya bozuk geri kazanılan puanlar ile constellation dev bir haritadan kilidi.
Dünya yeniden – Yardım insan enklavlar hayatta kalmak ve hayati ihtiyaçlarını sağlamak, yapıların yeniden inşası ve o zaman neden senin için hizmetlerini verebilecek kalanları kurtarıp tarafından güzelleşmek.
Arkadaşlarla 4 Kişi Multiplayer – Connect ya da muhteşem bir multiplayer yeni müttefik olun. Çok oyunculu karşılaşmalar takım çalışmanızı en üst seviyeye çıkaracaktır.
Hızlı tempolu visseral savaş-düşman kan sıçramaları, ragdoll Fiziği ve tatmin edici düşman ölüm etkileri. Kapı ev ev mücadele, size sonrasında yıkılan mobilya bir yol bırakarak Şut ve.
Dönebilen kamera-dünyanın tüm güzelliğini incelemeye ve her zaman en uygun açıdan savaşmaya karar verirseniz. Seviyeler hala oyuncuların kamerayı döndürmek zorunda kalmaması için tasarlanmıştır; tamamen isteğe bağlıdır.
Sırlar ve tehlikeler boldur-200’den fazla düşman kahramanı ve patronu, kendi benzersiz ölümcül beceri dizileriyle elle yapılandırılmıştır. Çökmekte olan duvarların, gizli boşlukların ve gizemli kilitli kapıların arkasına gizlenmiş 20 gizli alan. Yeni yollar açmak için engelleri patlatın veya yapıları onarın.
Rogue benzeri zindanlar-ilerledikçe düşman seviyelerinin arttığı ve oyuncu teleportunun devre dışı bırakıldığı nadir hazırlanmış bir anahtar gerektiren özel kilitli meydan okuma zindanlarına inin. Zindanı tamamlamak ya da denemek için ölmek dışında bir çıkış yolu yoktur.
Dinamik hava – dünya, bölgeye özgü iklimler ve çeşitli hava efektleri ile hayata geçirilir. Güneşli bir gün, fırtınalı bir fırtınaya dönüşen hafif yağmur yağışlarıyla bulutlanabilir. Değişken rüzgar rüzgarları çimleri üfler ve yel değirmenleri gibi nesneleri etkiler.
Recipe Based Crafting-kurtarılan bileşenleri benzersiz hazırlanmış öğelere birleştirmenize izin veren 250’den fazla işçiliği tarifini toplayın ve daha sonra bu temel hazırlanmış öğeleri inanılmaz güç öğelerini tamamlamak için daha yüksek katmanlı tariflerle kullanın.
Beceri puanlarını geri alma-puan kazanmak için ödeme yapma yeteneği, bir karakteri kalıcı olarak gimp edebilecek erken, bilgisiz beceri seçimleri yapmak zorunda kalmanın korkusunu ve hayal kırıklığını hafifletir.

12.01 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x