Guardian Of Lore – [FLT] Torrent Oyun İndir

Prens Sayri olarak oynayın ve eski uygarlıkların hafızasını, onu içeren hikayeleri yok etmeyi amaçlayan kötü sihirden kurtarın. Yerli Amerikan halk masallarından güzel hazırlanmış 2.5 D dünyalarının bir parçası olun ve ortadan kaybolmalarını tehdit eden kötü bir işgalci ordusuna karşı savaşın. Gelecek nesiller için her hikayenin ne kadarını koruyabileceksiniz? Bilginin koruyucusu ol ve Öğren!

Klasik bir 2.5 D epik macera: Sayri olarak, girdiğiniz her halk masalının muhteşem hazırlanmış dünyasında zıplayın, koşun, savaşın ve yolunuzu açın. Guardian of Lore, platform klasiklerinin yanı sıra ferahlatıcı bir deneyim yaratan benzersiz sanatsal, hikaye ve oyun özelliklerine bir geri çağrıdır.

Bir kitap kurdu savaş BÜYÜCÜSÜ: Sayris’in benzersiz büyü döküm ve savaş sistemlerinden en iyi şekilde yararlanın! İstediğiniz silah ve büyü ile istediğiniz gibi her hikaye seviyesini geçmek için bunları kullanın ve Prens Sayris oyununu beğeninize göre özelleştirin.

Bilginiz güçtür: Sayris yeteneklerini geliştirmek için bilgiyi bir para birimi olarak kullanın. Daha güçlü sihir ve eşyaların kilidini açmak için her seviyenin içine gizlenmiş bilgileri toplayın.

Güç ve gizem oyunu: her halk masalında gizlenen kötü canavarlara, büyülü tehlikelere ve affetmez patronlara karşı yeteneklerinizi Test edin. Daldığınız her seviyenin hikayesini oluşturan parçaları ortaya çıkarmak için onları yen.

Keşfedilecek egzotik MİTOLOJİLER: farklı bir yerli Latin Amerika lezzetiyle kaprisli ortamların bir parçası olun. Her hikaye boyunca, fantezi türünü keşfedilmemiş yönlerde genişleten sanatı, karakterleri ve mitolojileri deneyimleyin.

Her seviyeyi değiştiren hikaye dallanma: her seviyenin içinde kurtardığınız hikaye ayrıntılarının miktarı, oyununuzda değiştirir. Sonu ve ekranınızda çizdiği dünya üzerindeki etkinizi görmek için her hikayeyi tekrarlayın.

Zaman içinde kaybedilen fethedilen medeniyetlerin bilgisinin halk masalları ve efsanelerin kitaplarına kaydedildiği mistik kütüphaneye giriş yapın. Yeibichai’nin Tılsımının gücüyle, her kitabın dünyasını hayata geçirin, unutulmaz hikayeler ve karakterlerle tanışın ve eskilerin İrfanını canlı tutmak için savaşın!

2.70 GB

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x