R-Type Final 2 – [CODEX] Torrent Oyun İndir

Yaklaşık yirmi yıldır ilk kez, şimdi PC’de R-Type Final 2’yi deneyimleyebilirsiniz! Yeni ve klasik dalga topları, kuvvet birimleri, bit cihazları ve yıkıcı delta silahlarından oluşan bir cephanelik ile donatılmış R tipi savaşçı filonuzla Bydo ordularını biçme acelesini hissedin. Bydo tehdidi her zaman gelişiyor, çünkü yeni düşmanlar düşmüş düşmanların enkazından doğuyor ve Aşamalar duygusal Bydo yolsuzluğu tarafından bozuluyor ve değiştiriliyor. R-Type Final 2, orijinal oyunların patlayıcı eylemini modernize edilmiş görseller ve oyun özellikleri ile birleştirerek, hem yeni hem de eski shoot-’em-up hayranları için olmazsa olmaz bir başlık haline getiriyor.

Geliştirilmiş ve evrimleşmiş
R-tipi geri döndü ve her zamankinden daha iyi! Orijinal oyunların yüksek oktanlı aksiyonunun çağdaş görseller, zorlu oyun ve yeni özelliklerin bir cephaneliği ile buluştuğu PC’de efsanevi shoot-’em-up’ın patlayıcı dönüşünü yaşayın.gelişen Düşmanlar, sizden önce dönüşen aşamalar ve gerçek zamanlı bir zorluk ölçer, performansınıza bağlı olarak artar veya azalır.

Evrensel Meydan Okuma
Performansa dayalı zorluk sistemi, her oyuncunun bireysel deneyimine uyum sağlayarak bu oyunu hem yeni hem de eski pilotlar için erişilebilir hale getirir. Uzaylı ordularını yok etmeyi bitirdiğinizde, diğer pilotlara karşı nasıl yığıldığınızı görmek için dünya çapındaki skor tablosuna göz atın!

Özelleştirilmiş Loadout
Rengi, silah türü ve çıkartmaları dahil olmak üzere geminizin her öğesini kişiselleştirin. Ayrıca, önceki taksitlerde ortaya çıkan düzinelerce savaşçı arasından seçim yapın ve hatta pilotunuzu beğeninize göre özelleştirin.

5.78 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x