Serious Sam 4 – Torrent Oyun İndir

İnsanlık, Mental ordularının tüm gücü dünyaya yayıldıkça kuşatma altındadır ve kırık ve dövülmüş bir uygarlıktan geriye kalanları tahrip eder. İstilaya karşı kalan son direniş, Sam “Serious” Stone ve onun ağır silahlı uyumsuz komando takımı tarafından yönetilen Dünya Savunma gücüdür.

Croteam, kaosu benzeri görülmemiş seviyelere yükselten Serious Sam serisine güçlü bir prequel ile geri dönüyor. Klasik Serious Sam formülü, oyuncuların imkansız durumlardan kurtulmalarını ve geri adım atmalarını gerektiren düşünülemez sayıda düşmana karşı durdurulamaz bir cephanelik koyarak yenilenir.
İŞGALCİLERİN ORDULARI
Uzaylı istilacıların ikonik kadrosu bazı yeni takviyelerle geri döndü! İkonik başsız Kamikaze, başsız Rocketeer, Kleer, Scrapjack, Werebull ve Khnum dahil olmak üzere inanılmaz sayıda Mental kölesi ile savaşın! Yepyeni düşmanlara ve çılgınca işlenmiş, itici Belcher, sert vuran Zealot ve daha fazlası gibi yükselen canavarlara karşı meydan okuyun.
PATLAYICI CEPHANELİK
Bir takım yıkıcı silahlarla donanmış, herhangi bir durum için aracınızı seçin. Güçlü çift namlulu av tüfeği, cezalandırıcı minigun, güçlü testere fırlatıcı, yepyeni bir otomatik av tüfeği ve ikonik topu kullanarak Mental Horde atık bırakın. Oyuncaklarınızı yükseltin ve kilitli roketatarın ve ölümün güçlü lazer ışınının şiddetli güzelliğinin tadını çıkarın.
KOOPERATİF KARGAŞA
4 oyunculu çevrimiçi co-op modunda arkadaşlarınızla aksiyon dolu kampanyayı parçalayın! Ekstra bir meydan okuma için değiştirilmiş zorluklarda heyecan verici birincil görevleri ve heyecan verici yan görevleri çözün.
LEJYON SİSTEMİ
Serious Sam 4, yeni Lejyon sistemi ve binlerce düşmanla dolu savaş alanlarıyla serinin tarihindeki en büyük anlardan bazılarını açığa çıkarıyor!

28.92 GB

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI:

Serious Sam 4, gerçek oyun ve kesme sahneleri ile görülebilen bazı olgun dillerle sık sık şiddet, kan ve kan içerir.

Windows 10 ve 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x