Shattered Tale of the Forgotten King – [CODEX] Full Torrent Oyun İndir

Dark Souls ve Demon’s Souls ile birlikte bildiğiniz gibi souls-like adı verilen yeni bir tür ortaya çıktı. Bu türe basitçe oynanışın ön planda olduğu zor oyunlar diyebiliriz. Özellikle son birkaç yıldır bu türe ait birçok oyun gördük. Her yıl da mutlaka bir tane yüksek bütçeli souls-like oyun dikkatleri üzerine çekerken birkaç tane bağımsız oyun dikkatleri üzerine çekiyor. Bizler de daha birkaç gün önce tam sürümü yayınlanan souls-like türündeki Shattered: Tale of the Forgotten King isimli oyunu sizlere önermek istedik.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Redlock Studio’nun yaptığı souls-like türündeki oyun Shattered: Tale of the Forgotten King, bir süredir aslında erken erişimdeydi ancak geçtiğimiz günlerde oyunun tam sürümü yayınlandı.

Dediğim gibi oyun souls-like türünde. Hafif gotik temalı bir evrende geçen oyunda klasik bir souls-like oyununda da olduğu gibi oynanış ön planda. Oyunun görsellik olarak da FromSoftware oyunlarını az da olsa andırdığını söyleyebilirim. Oyunun atmosferi de aslında gayet keyifli. Ancak oyunun sorunu oynanış kısmında.

Oyunun savaş kısmında ne yazık ki bir kalitesizlik var gibi ve bu kalitesizlik savaşmanızı zorlaştırıyor. Yani normalde souls-like oyunlarda oynanış çok kaliteli olur ve bu yüzden zorlanırsınız ama burada tam tersi. Yine de elbette rezalet değil, oynanabiliyor sadece zaman zaman can sıkabiliyor.

10.30 GB

64 bit işletim sistemi ve Windows 8.1 veya Windows 10 gerektirir!

Grafikte biraz eksiklikler yaşansada türünde başarılı bir oyun olma yolunda..

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x