Sign of Silence – Torrent Oyun İndir

Siz ve arkadaşlarınız hafta sonu için bir dağ kampına gidin. Yol sizi bir vadiden geçen bir dolambaçlı yola götürür. Büyüyen alacakaranlıkta, titrek bir köprüyü geçersiniz, bu da arabanızın karanlığın derinliklerine düşmesine neden olur. Neyse ki, tüm yolcular yaşıyor, ama araba Mahvoldu. Sinyal yok. Ürkütücü bir ormanla çevrilisiniz. Gecenin karanlığı iniyor … tek bir çıkış yolu var – ormanı geçmek ve Danwille adında küçük bir kasabada yardım istemek…

Yakında ormanda bazı garip, uğursuz ve açıklanamaz şeyler olduğunu fark edeceksiniz. Kurtuluşa giden yol, her adımın, her nefesin son olabileceği bir ölüm tuzağıdır. Bir hata yapın ve size veya arkadaşlarınıza hayatınıza mal olacak. Lanetli yerin sessizliğinde ölüm gizleniyor. Bu omurga ürpertici sesi dallarda yapan bir kuş muydu yoksa daha kötü bir şey miydi? Siz ve arkadaşlarınız çıldırmadan iğrenç ormandan geçebilecek misiniz? Bu yerin sırlarını öğrenecek misin yoksa sessizlik seni yutacak mı?


ÖZELLİKLER:
Gürültü, oyuncuların eylemleri tarafından tetiklenir
Orman tehlikelerle dolu kasvetli bir yer. Bir kuşun hışırtısı, çatırdayan dallar, tuzağa düşmüş bir arkadaşın çığlığı… hepsi canavarları çekiyor! Sadece tamamen sessiz olmak ve birlikte çalışmak hayatta kalmayı garanti eder!

Korkunç canavarlar
Danwille yakınlarında gizlenen bir sürü yaratık var. Bazıları sadece ağaçlara yakın kalır, Diğerleri turistleri inlerine sürükler. Birini veya bir şeyi yerin sessizliği bozuyor ama bunların en korkunç geliyor.

Büyük harita
Oyuncular birkaç mil karelik bir haritada çıkış yollarını bulmalıdır. Ormanlar, bataklıklar, danwille’in ıssız sokakları, bir kayıkhane, terk edilmiş bir radyo Kulesi ve bir dizi başka benzersiz yer var.

Çeşitli kaçış seçenekleri
Kaçmanın birkaç yolu var. Bu size kalmış! Seçenekleri bulmak için araziyi keşfedin.

Danwille’in karanlık sırları
Küçük ve huzurlu bir kasabada hangi korkunç olayların meydana geldiğini öğrenmek için kayıtları inceleyin ve yerleri keşfedin. Ama dikkat! Ormanda canavarlardan başka biri daha var… Bir arkadaş veya bir düşman zor yolu olup olmadığını öğreneceksiniz.

4.21 GB

YETİŞKİN İÇERİK UYARISI:

Oyun korkutucu içerik, zulüm ve şiddet sahneleri içerir.

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x