Subnautica Below Zero – [CODEX] Torrent Oyun İndir

Below Zero, yabancı bir okyanus gezegeninde geçen bir su altı macerası oyunudur.

4546B gezegenine dönüş

4546B Gezegeni’nin kutup bölgesindeki dondurucu soğuklarda yepyeni bir maceraya dalın. İşinize yarayacak birkaç alet dışında kendi zekanızı kullanarak kız kardeşinize ne olduğunu öğrenmeye çalışın.

Gerçeği Ortaya Çıkarma

Alterra, açıklanamayan bir kazanın ardından apar topar burayı terk etti. Bölgedeki araştırma tesisleri terk edildi. Burada yaşayan ve çalışan bilim insanlarına ne oldu? Enkazın dört bir yanına saçılmış olan günlükler, eşyalar ve veri bankaları olayın bilinmeyen yanlarına ışık tutuyor. Elinizdeki sınırlı kaynakları kullanarak doğaçlama yapıp tek başınıza hayatta kalmanın yolunu bulmalısınız.

Bilinmeyen Biyomların Keşfi

Kıvrımlı Köprüler’in masmavi kemerlerinin altından yüzerek geçin. Kristal Mağaraları’nda bulunan göz kamaştırıcı mamut kristallerini inceleyin.. Karla kaplı tepelere tırmanın ve Buzul Rıhtımı’ndaki buz mağaralarında gezintiye çıkın. Patlayan Termal Bacalar arasında dolaşıp uzaylılara ait eserleri keşfedin. Below Zero’da bir yandan hayatta kalmaya çalışırken bir yandan da araştırma yapıp keşfe çıkabileceğiniz yepyeni yerler bulunuyor.

Yaşam Alanları ve Araçlar Oluşturma

Geniş yaşam alanları yaratıp topladığınız kaynaklardan ekipman yaparak bu zorlu iklimde hayatta kalmaya çalışın. İster hem havada hem de karada gidebilen Kar Tilkisi ile karlı tundrada dolanın isterseniz modüler Deniz Aracınızla büyüleyici ama tehlikeli biyomların arasında gezintiye çıkın.

Uzaylı Yaşam Formlarını Araştırma

Okyanusun derinliklerinde gizemli bir karaltı dolanıyor. Yüzerek dev Delikli Titan Balığı’nın içinden geçin, korkunç Gölge Leviyatan’la karşı karşıya gelin ve sevimli Pengwing’lerin yanına uğramayı unutmayın. Bu sırada gözünüzü dört açın. Bu yabancı dünyadaki yaratıkların hepsi o kadar da arkadaş canlısı değil.

Soğuk Havada Hayatta Kalma

Gelsenize, su çok güzel. Sıfırın altındaki sıcaklıklar bu kutup bölgesinde baş etmeniz gereken zorluklardan yalnızca biri. Yeni iklim koşulları karadaki yaşam alanlarını da etkiliyor. Sizi sıcak tutacak bir kıyafet hazırlayın ve üstünde dumanı tüten kahvenizi de alıp Termal Zambakların yanında soğuktan korunun.

Gizem dolu okyanus

Kız kardeşinize aslında ne oldu? Buraya daha önce gelen uzaylılar kimdi? Neden bu gezegene geldiler? Öğrendiğiniz gerçeklerden teselli bulabilecek misiniz? Below Zero, orijinal oyundaki gizemli hikayeyi devam ettirerek Subnautica evrenini daha da genişletiyor.

Açık Geliştirme Süreci

Subnautica: Below Zero hâlâ geliştirilmekte olan bir oyundur. Haftalık veya günlük durum güncellemeleri alabilir, geliştirme ekibinin neler yaptığını öğrenebilir, gerçek zamanlı değişiklik günlüklerini görebilir ve oyunla ilgili geri bildirim verebilirsiniz. Sizi de bu geliştirme sürecine dahil etmek ve oyunla ilgili düşüncelerinizi duymak isteriz.

Uyarı

Bu oyunda yanıp sönen ışıklar bulunmaktadır. Bu nedenle ışığa duyarlı epilepsisi veya ışığa duyarlı olmalarına yol açan başka bir rahatsızlığı olan kişiler için uygun olmayabilir. Oyuncuların dikkatli olması önerilir.

6.87 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerekitiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x