Vampirem – [PLAZA] Torrent Oyun İndir

/ Vam.pi.re.m / – düşmüş akrabaların parçalanmış kalplerinden güç ve Özü çıkarmak ve emmek için eşsiz bir vampir yeteneği kullanarak, soyunu yaratan birden fazla Sires ile undead mage bir “kraliyet” cins.

İki Beyler son zamanlarda bir Shadowhunter tarafından yıkılmış, Raven, bir vampirem, ay ışığı gölgesinde veya gizlemek için bir yol için gücünü yeniden kazanmak için ya da çalan avcılarına karşı intikam ararken siyah damarlar, zaman içinde akan zayıf bir dengesizlik nedeniyle yakmak zorunda kalır.

Konsey tarafından bir savunmasızlık ve zayıflamış durumunda kolay bir hedef olarak kabul edilen Raven’ın mezarı, yaşlılar tarafından resmen mühürlendi.

Bununla birlikte, onu korumak için değil, Konsey tarafından “telif hakkını” ortadan kaldırmak için içsel bir karar – sadece mezarını değil, aynı zamanda kaderini de mühürleyerek, kafasına bir ödül koyarak ve avcıların başka bir zafer kazanma şansına sahip olmadan önce onu çıkarmak için bir takım suikastçılar göndererek.

Eski standartlara göre bile geleneksel olmayan bir karar, ancak Avcılar tarafından iki tam soyun son yıkımıyla, kalan mezhepler içinde benzeri görülmemiş bir kaos büyüyor ve üyeleri yeni bir tür felsefeye abone olmaya zorluyor; kanamayı durdurmak için boynundaki kafayı kesmek, tabiri caizse.

Normal soyunun üçte ikisinin yokluğundan zayıf olmasına rağmen, Raven şimdi sadece eski ölülerden gömülü bulunan silahları ve sadece a tarafından bilinen güçlendirici becerilerini, yeteneklerini ve disiplinlerini kullanarak çıkış yolunda savaşmak zorunda kalıyor… Vampirem
Özellikler:

Derin ve ilginç çok boyutlu oyun mekaniği.
Gizemli ve ilginç karakterler. (Tamamen Seslendirildi!)
Yapı ve beceri seviyesi ve Vampir durdurulamaz bir güç olmaya bağlıyor.
Dinamik ve benzersiz istatistiklerle rastgele ganimet bulun ve toplayın. (Yağma ton!)
Düşmüş akrabaların parçalanmış kalplerinden hazırlanan tarifleri kullanarak geçmişten gelen eski silahları güçlendirin.
Bu vampir zindanındaki sırları keşfedin ve ortaya çıkarın, hem benzersiz hem de prosedürel olarak oluşturulmuş alanlarda gezinin. (Her Playthrough farklıdır!)

Farklı bir Paletli mi?

Patronlarla savaşırken sahte duvar yok
Asla sınırlanmayan Raven’ın, çatışmalar sırasında bakış açıları, sağlık, kan taşları ve yağma aramak için tüm bu karanlık manzarayı gizlemesine, hareket ettirmesine veya çarpıtmasına her zaman izin verilir. Onlarla başa çıkmaya hazır olana kadar belirli durumlardan kaçınarak gölgelerde gizli kalma yeteneğine bile sahiptir.

Çok çalışmak yerine akıllı çalışın
Sütunları yıkmak, asılı varilleri vurmak veya sarımsak kaplarını patlatmak gibi çevreyi kendi yararınıza kullanma yeteneği göz önüne alındığında. Düşmanlarda zayıflık bulmak, bu ölü olmayan dünyada yolculuğunuzu çok daha kolay hale getirebilir.

Envanter sadece depolamadan daha fazlasıdır
Silahınızda pasif güçlendirmeler elde etmek için güçlü sinerji oluşturmak için elemental taşları düzenleyin. Düzenlemeye karar verme şekliniz, artışı önemli ölçüde değiştirebilir.

Şifreli bulmacaları çözme
Eskiler tarafından hırsızları caydırmak için yaratılan ve kullanılan dolambaçlı bulmacalar, düşmüşlerin mezarlarını korur. Bu mezarların kilidini açmayı seçmek, Raven’ın ölülerin armağanlarını kazanmasına yardımcı olabilir ve ona avcılara karşı büyük bir avantaj sağlar.

Bu karanlık yolculuk asla bitmez
Hikaye sonunda sona ermesine rağmen, güç yolculuğu asla yapmaz. İzin sonsuza kadar yok level cap ile seviye Raven. Derin Vampirem inine karanlığına ilerlerken her zamankinden daha zor düşmanları artan savaşmak için seçin.

9.62 GB

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x