Yakuza 6 The Song of Life – Full Torrent Oyun İndir

Yakuza 6’da Kazuma Kiryu, kalbine en yakın olanları içeren bir dizi gölgeli olayı araştırdığında, insanların aile için ne kadar fedakarlık yapmaya istekli olduklarını tam olarak öğrenecek. Üç yıl hapis cezasından yeni çıkmış, daha yaşlı ve yıpranmış bir Kiryu, vekil kızı Haruka’nın baktığı yetimhaneden kaybolduğunu öğrenir. İz onu Kamurocho’daki eski stomping alanına götürür ve burada bir araba tarafından vurulduğunu ve şimdi komada yattığını keşfeder. İşleri daha da kötüleştirmek için Kiryu, Haruka’nın şimdi bakması gereken bir oğlu olduğunu öğrenir. Elinde bebek ile Kiryu, oğlu Haruka ve Hiroşima yakuza’nın sakladığı uğursuz bir sır hakkındaki gerçeği çözmek için Hiroşima’daki onomichi sahil kasabasına gider.

Hiroşima Vilayetindeki güzel, uykulu bir liman kenti olan onomichi’nin yeni ortamının eşsiz gerçekçiliğinden, Tokyo’nun en büyük kırmızı ışık bölgesi olan Kamurocho’nun en son evrimine kadar, Yakuza 6, oyunun cesur suç hikayesinin, hiper-patlayıcı mücadelenin ve bu yerlerin sunabileceği tüm kötü alışkanlıkların ve dikkat dağıtıcıların karışımıdır.

“Dragon Engine” e girin – Yakuza dünyasını daha önce hiç olmadığı gibi keşfedin. Yakuza 6, güncel nesil donanım için sıfırdan geliştirilen ve ayrıntılı görseller, gerçekçi animasyonlar, yeni bir fizik motoru, etkileşimli vitrinler, kesintisiz geçişler ve daha fazlası ile keyifsiz Japon yeraltı dünyasını tanıtan ilk güncel nesil Yakuza başlığıdır.

Kamurocho’nun yeniden doğuşunu ve Onomichi’nin doğal manzaralarını keşfedin-kamurocho’nun hipnotik ışıkları, fırsatçı sakinleri ve hedonistik dikkat dağıtıcıları her zamankinden daha iyi görünüyor. Karaoke, vuruş kafesleri, dart, hostesler ve SEGA arcade gibi güncellenmiş mini oyunlar maksimum eğlence için optimize edildi ve RİZAP Gym, Cat Café ve Clan Creator gibi yeni eklemeler, kafaları dövmek için uzun bir geceden sonra dikkat dağıtıcı! Ama aynı zamanda güzel onomichi’de turist oynamak için şehir hayatının koşuşturmasından uzaklaşmanın zamanı geldi. Bu sakin kıyı topluluğu, bar karışması, spearfishing (aksiyon dolu demiryolu atıcısını düşünün … balıkla) ve daha fazlası gibi birçok yerel etkinliğe ev sahipliği yapıyor!

Cesetlerin yere düşmesine izin verin – Yakuza 6 Kiryu %100 sertifikalı bir badass, bu yüzden sokak dövüşü sanatı söz konusu olduğunda savaşta sertleşmiş bir usta olduğu anlamına geliyor. Bu sefer bir dövüş stili kullanmasına rağmen, Kiryu’nun bir kamyon gibi vurduğuna inanmalısın. Yıkıcı kombinasyonlar ve kemik kıran ısı eylemleri bir geri dönüş yapar, ancak şimdi Dojima Ejderhası aşırı ısı moduna girmek için bir metre doldurabilir. Etkinleştirildiğinde, Kiryu mavi renkte parlar ve yumruklarıyla veya eldeki herhangi bir “alet” ile ağır hasar kombinasyonlarını serbest bırakır.

Fully Voiced Japanese Audio-seri tarihinde ilk kez, her satır ve diyalog parçası tamamen Japonca olarak seslendirildi. Serinin dramatik hikayesi ve saçma mizahı interaktif bir yabancı film deneyimi gibi ortaya çıksın.

Yetişkin içerik açıklaması:

Oyun, tüm izleyiciler için uygun olmayan aşağıdaki içerikleri içerebilir:
Kan
Yoğun Şiddet
Kısmi Çıplaklık
Cinsel Temalar
üslup
Alkol kullanımı

35.51 GB

Sadece Windows 10 işletim sistemi destekliyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x