Red Dead Redemption 2 – [EMPRESS+Mr_Goldberg] – [Repack] – FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

torrentkopatbilgi

Amerika, 1899.

Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçıyor. Federal ajanlar ve ülkenin en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soyguna, yağmaya ve dövüşmeye devam ederek Amerika’nın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Bu süreçte iç çatışmaları da iyice derinleşen çete artık dağılmanın eşiğine gelirken Artur da zor bir seçimle karşı karşıya: onu yetiştiren çeteye sadık mı kalacak yoksa kendi ideallerinin peşinden mi gidecek?

Red Dead Redemption 2, şimdi ayrıca ilave Hikaye Modu ve sınırsız özellikler sunan Foto Modunun yanı sıra paylaşımlı, canlı Red dead Online dünyasına da erişim sunuyor. Oyuncular bu dünyada Ödül Avcısı, Tüccar, Koleksiyoncu ve İçki Kaçakçısı rolleri ile suçluları kovalayarak, kendi işlerini kurarak, define arayarak veya kaçak içki üreterek bu vahşi topraklarda kendi kaderlerini yazabiliyorlar.

Red Dead Redemption 2 PC sürümünün daha da derin ve gerçekçi bir deneyim sunan yeni grafik ve teknik geliştirmeleri bu muazzam açık dünyanın her köşesine ve her ayrıntısına canlılık kazandırmak için PC platformunun sağladığı teknik olanakları sonuna kadar kullanıyor. Bu teknik geliştirmeler arasında, gündüz ve gece ışık/gölge ve derinliğini arttıracak şekilde iyileştirilen genel ve ortam aydınlatması, tüm mesafelerde gelişmiş yansıma ve daha yüksek çözünürlüklü gölgelendirme, bitki ve hayvanlara daha yoğun bir gerçekçilik kazandıran mozaik ağaç dokuları ve gelişmiş ot ve hayvan kürkü dokuları bulunuyor.

Red Dead Redemption 2 PC sürümü HDR desteği de sunuyor. Bu sayede, 4K ve üzeri ekranlarda mükemmel görüntüleme, çok ekranlı kurulum, geniş ekran yapılandırmaları ve daha yüksek çerçeve hızı mümkün hale geliyor.


YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Genel Yetişkin İçerik

106 GB ( Torrent türlerine göre değişkenlik gösterecektir.)

MEVCUT

64 bit işletim sistemi gerektiriyor!


GİF&ANİMASYONLAR

Sadece Crack Dosyası (ilk versiyon)
Rar şifresi: cs.rin.ru

http://bc.vc/4MvnkRZ

CRACKFİX V1

http://bc.vc/2tUoe6B

Alternatif: http://bc.vc/LyvBRKN

CRACKFİX V2

http://bc.vc/s6jo6RY

NOT:
Crackfix v2 den sonra Error hatası alırsanız oyunun kısayol hedefine bir boşluk bırakıp şu kodu ekleyip açmayı deneyin.

-ignorepipelinecache

Güncelleme
Yüklemesiz (setup’suz) hali eklenmiştir (RGL-Rip yazan), içinde ekstradan crack dosyası da mevcuttur.İyi oyunlar (yeni crack’leri de uygulayabilirsiniz).Tavsiye edilen sürümdür ayrıca.

Save lokasyonu:

Eğer elinizde hali hazırda save dosyalarınız var ise kırılan sürümün save dosya bölgesi:

C:\Users\USERNAME\AppData\Roaming\Goldberg SocialClub Emu Saves\RDR2

NOT: Steam save dosyaları denenmiştir ve çalışmaktadır.

[Üye paylaşımı Not (düzenlenmiştir)]
Dikkat:

Oyunun save dosyası korsan da farklı yere kayıt ediliyor olabiliyor:

C:\Users<Your Name>\appdata\Roaming\Goldberg SocialClub Emu Saves\RDR2

Not : Başlat arama yerine ”Gizli dosyaları göster” diyip ”gizli dosyaları ve sistem dosyalarını göstermek için ayarları değiştir” kısmından ”Ayarları göster” ibaresine tıklayın.Ardından açılan pencerede ”Gizli dosya, klasör ve sürücüleri göster” işaretleyip tamam diyerek çıkın.Artık rahatlıkla save dosyanızı yedekleyebilirsiniz.

Repack Güncellemesi

Darck Repack ve DODI Repack eklenmiştir.İkisinde de Crackfix v2 gömülü olarak yüklenecektir, ekstra olarak indirmenize gerek yoktur.Sorun yaşamanız halinde Crackfix’leri tekrar uygulayabilirsiniz.

Fitgirl: 66.3 GB

http://bc.vc/knbHiDO

Ana Oyun: 116 GB

http://bc.vc/AJNmlYO

RGL_RİP: 116 GB

http://bc.vc/vQRZuj4

Canek_77 Ultimate Edition: 106 GB

http://bc.vc/bxUcbnT

Darck: 82.7 GB

http://bc.vc/h6yrqFB

DODI: 82.7 GB

http://bc.vc/iWd3FCX

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x