Mech Mechanic Simulator – Full Torrent Oyun İndir

Geleceğe hoş geldin, bu dünya mekalar tarafından yönetiliyor.
Arabalar unutulalı çok oluyor. Artık tek önem teşkil eden şeyler meka adı verilen devasa, güçlü robotlar. Sen mi? Sen de bu makinelerden tonlarca para kazanıyorsun. Sonuçta sen bir meka tamircisisin!

Bir meka tamircisi olarak, çağdaş dünyanın en büyük şirketleri ile aşık atman gerekecek. Devasa makineleri sökecek, tamir edecek ve geliştireceksin. Kendi şirketini kuracak ve onu başarıdan başarıya taşıyacaksın. Dünyanın en gelişmiş robotunu tasarlamaya var mısın?

Senin işin parçaları inceleyip değiştirilmesi gerekenleri bulmak. Bozuk nesneleri sök, yenilerini sipariş et… Unutma ki en hasarlı malzemeler bile yeniden kullanılabilir. Parçaları tekrardan kullanmak için onları temizle ve onar. Tamir edebildiğin ne varsa tamir et. Tamir edilemeyenleri mi soruyorsun? Onları da ister hurdacıya sat ister eritme kazanında eriterek yeni parçalar için hammadde olarak kullan!

İş tekliflerinde mekaların yeniden boyanması, güncellenmesi ve yeni işlerine hazırlanması istenebilir. Mech Mechanic Simulator’de birçok meka çeşidi vardır. Hepsinin de kullanım amacı farklıdır. Prestijini arttır, daha karmaşık ve gelişmişliği hat safhada olan makinelere erişim sağla.

Senin deponun itibarı sürekli arttıkça, işlerini büyüttüğünü gören şirketler bu durumdan gittikçe daha hoşnutsuz olacaklar. Kolları sıvayıp piyasanın en iyileriyle mücadele etme zamanıdır! Bakalım geleceğin en iyi mekasını kim yaratacak!

Masrafları karşılamak gerek. Atölyeni geliştirmen gerekiyor, kaynaklarsa pahalıya mal olur. Meka parçaları sürekli bozulurlar ve müşterilerinin beklentileri sürekli artar. Rakiplerinin gerisinde kalmak istemiyorsan bu hıza ayak uydurmaya çalış.

2.95 GB

Sadece Windows10 – 64bit işletim sistemi destekliyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x