Planet Coaster – Torrent Oyun İndir

Hayallerinizdeki tema parkını inşa ederken kalabalıkları şaşırtın, memnun edin ve heyecanlandırın. Eşsiz detaylara dikkat ederek inanılmaz coaster parkları inşa edin ve tasarlayın ve parkınızı gerçekten yaşayan bir dünyada yönetin.

Parça parça İnşaat: Planet Coaster herkesten bir tasarımcı yapar. Yolları döşeyin, manzaralar inşa edin, sürüşleri özelleştirin ve parkınızdaki her şeyi parça parça inşaat ve binden fazla benzersiz yapı bileşeni ile benzersiz hale getirin.

Peyzaj Heykel: doğa ile oynamak ve ayaklarınızın altında arazi yeniden şekillendirmek. Dağları, gölleri yükseltmek, mağaraları kazmak ve hatta gökyüzünde adalar inşa etmek için manzarayı şekillendirin, ardından parkınızı yerden ve aşağıdan örün.

Toplam özgünlük: en sevdiğiniz sürüşleri yeniden yaratın veya gerçek dünyayı kapıda bırakın. Ancak oynamayı seviyorsanız, misafirlerinizden gelen en gerçekçi sürüşler ve en gerçekçi tepkiler Planet Coaster’ı şimdiye kadarki en otantik simülasyon haline getiriyor.

Simülasyon gelişti: oyun tarihinin en derin park simülasyonu becerilerinizi ödüllendirir ve yönetimi eğlenceli hale getirir. Konuklarınızın deneyiminin her yönünü kontrol edin ve Planet Coaster’ın dünyasının seçimlerinize anında tepki vermesini izleyin.

Yaşayan bir dünya: her park konuğu, parkınızı kendi çıkarları ve arzuları ile düşünen, hisseden ve araştıran etkileyici bir bireydir. Planet Coaster’ın konukları, parkınızın ne kadar iyi çalıştığını bir bakışta size söyleyecektir.

Park Yönetimi: yönetimi eğlenceli hale getiren erişilebilir kontrollere sahip patron sizsiniz. Yaratıcı senaryolardan oluşan bir kampanyada yeteneklerinizi Test edin ya da sadece eğlence için inşa edin ve misafirlerinizi şaşırtmak, memnun etmek ve heyecanlandırmak için parklarınızı özelleştirin.

Topluluk oluşturma: Planet Coaster, dünyanın dört bir yanındaki coaster fanatiklerini ve yaratıcılarını Steam Workshop community hub’a bağlar. Sahne, roller coaster ve hatta tüm parkları diğer oyuncularla değiştirin ve dünyanın en çılgın kreasyonlarını kendi parkınıza ekleyin.

İlham alın: her gün dünyanın en iyi coaster park yaratıcılarından yeni içerik keşfedin. En sevdiğiniz içerik oluşturuculardan içeriğe göz atın ve indirin veya Planet Coaster geliştirme ekibi tarafından seçilen en son tasarımlardan birini seçin.

Yaratıcılığınızı paylaşın: muhteşem bir dondurma dükkanı ya da dünyanın en heyecan verici coaster’ı olsun, inşa edin, adlandırın ve gezegenle paylaşın. Bir içerik oluşturucu topluluğuna katılın ve tasarımlarınızın dünyanın dört bir yanındaki parklarda göründüğünü görün.

7.11 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x