Spacebase Startopia – Torrent Oyun İndir

“Yardım et, hepimiz D’ye gidiyoruz… Wha… Oh, afedersiniz, sistemim artık güncel değil gibi görünüyor – [eski bellek durumu silindi] – yani, çok daha iyi… Spacebase Startopia’ya hoş geldiniz! Ben VAL, yararlı ve verimli uzay istasyonu AI!

Kayıtlarıma göre, bu İstasyon son 17 yıldır hiç kullanılmamış! Ne kadar çok garip. Dahası, bu sektördeki tek rasyonel yaşam formu sizsiniz gibi görünüyor. Peki o zaman, TEBRİKLER! Sizi resmen bu Uzay istasyonunun Komutanı ilan ediyorum! Umarım, seyir defterine göre, bazı solucan benzeri uzaylılarla karşılaşan selefinizden daha fazla başarı elde edersiniz … oh, endişelenecek bir şey yok!

Sana ne kadar aynı şeyi tutmak için yapmak zorunda olduğun bir sürü şey var. Diğerlerinin yanı sıra, daha fazla sektörün geliştirilmesi, üç hayati ana Güvertenin bakımı ve dünya dışı ziyaretçilerimizin müşteri edinimi ve eğlencesi var, bu da bize küresel iyileştirme planlarımız için yeterli enerji sağlıyor. Oh, ve unutmadan önce-muhtemelen güvenlik protokollerimde sadece bir hata-ama sensörlerim diğer tüm sektörlerde sadece bir sürü düşman yaratığı gösteriyor…

Peki, neyi bekliyoruz? Hadi işe koyulalım! Uzayı fethetmek için güçlerimizi birleştirelim.”

Spacebase Startopia, klasik RTS çatışmaları ve iyi bir mizah dozu ile eşleştirilmiş orijinal ekonomik simülasyon ve İmparatorluk kurma stratejisi karışımı ile büyülüyor. Zorlu tek oyunculu kampanyaya ve çok yönlü savaş moduna ek olarak, dört oyuncuya kadar rekabetçi ve kooperatif çok oyunculu modlar da vardır. Ve sanki üç uzay istasyonu Güvertesini korumak, sekiz uzaylı ırkını eğlendirmek ve düşman işgalcilere karşı savunmak yeterli bir meydan okuma değildi, dinamik anlatıcı AI meseleleri çözmeyecek ve olayları güzel ama keskin bir şekilde yorumlayamayacak.

5.22 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerekiyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x