Ultimate Admiral: Age of Sail – Torrent Oyun İndir

GERÇEKTEN EŞSİZ BİR DENİZ SAVAŞ OYUNU DENEYİMİ

Ultimate Admiral: Age of Sail, deniz, kara ve kombine silah iniş operasyonlarında Ultimate serisi AI ve taktik motorun en iyisini deneyimlemenizi sağlayan benzersiz bir savaş oyunudur.

Ünlü bir komutanın rolünü üstlenerek, tarihi savaşların ve olayların kalbinde olacaksınız.

 • İngiliz kampanyasında, Horatio’nun Nelson yolculuğunu Orta Amerika kıyılarındaki astsubaydan Trafalgar Savaşı’nda büyük armada’yı yenen amiral’e kadar takip edeceksiniz.
 • Amerikan kampanyasında, John Paul Jones’un rolünü oynayacak, Bağımsızlık Savaşı’na katılacak ve ülkeniz için özgürlük kazanan Amerika Birleşik Devletleri Donanması’nın kökeninde duracaksınız.

GERÇEKÇİ YELKEN
Bireysel rüzgar planları her geminin donanımına dayanmaktadır. Gerçekçi yelken fiziği, yarda pozisyonunun seçilen rotaya ve rüzgarın yönüne bağlı olarak değiştiği gerçek gemilerin davranışını tekrarlar. Tam yelkenli olduğunda, rüzgara karşı göreceli konumunuz geminizin yuvarlanmasına ve silahlarınızın etkili bir şekilde ateş etmesini engelleyebilir. Güçlü rüzgarlarda tam yelkenlerle hareket etmek de geminizi Alabora edebilir. Rüzgara karşı yelken açarken, gemiler geriye doğru itilebilir.

DETAYLI HASAR MODELİ
Nişancınızın hedefini geminin herhangi bir yerine odaklamak için bir hedef atayabileceğiniz benzersiz bir hedefleme sistemi. Ayrıntılı bir hasar modeli, tüm gemi bileşenlerinin imhasına izin verir. Enerji, penetrasyon, engeller ve sekmeleri hesaba katan gerçekçi balistik ve darbe fiziği. Bu kalaslar hasarlı olarak koruma altına düşer nerede kalınlığında kalaslar tabanlı bir sistem. Planking penetrasyonu da atış açısı ve malzeme kalitesinden etkilenir.

TARİHİ GEMİLER VE SİLAHLAR
Yelken çağının güzel gemilerini tarihi veya admiralty koleksiyon taslaklarından yeniden yarattık. Gemilerin yaratılmasında doğru gövde modelleri, yelken planları, silahlar, iç yükseltmeler, tarihsel hız denemeleri kullanıldı. Yelken çağının tarihi topçu ve ateşli silahlarıyla ilgili çok sayıda ayrıntıyı araştırmak için yüzlerce saat harcadık. Tarihsel kullanılabilirlik de uygulanmıştır. Bazı gemiler ve silahlar sadece gemilere binerek veya savaş alanındaki düşmandan alınabilir.

Savaşları kazanmak için denizde manevra sanatında ustalaşmanız gerekecek. Yelken çağında, doğru konumlandırma çok önemlidir. Hava ölçeri kazanın, güçlü bordaları koruyun ve düşman gemilerinin hantal hareketini tahmin edin. Kendi tehlikenizde bir borda teslim etmek için yaklaşın; en deneyimli kaptanlar bile düşmana çarparken demasing, gemilerin kaybı veya ölüm riski taşır.

OYUN
Filonuzu oluşturun: açık denizlerde başarı size promosyonlar kazandıracak. Filonuzu, derecelendirilmemiş gemilerin küçük bir filosundan, güçlü gemilerle tamamlanmış korkunç bir savaş filosuna kadar büyütün. Taktik doktrininize uyan bir filo oluşturmak için gemilerinizi yeni teknoloji, silahlarla özelleştirin.
Mürettebatınızı yönetin: her deniz savaşı ile mürettebatınız daha verimli ve ölümcül hale gelir. Her atışta, doğruluğu ve topçuluğu artar. Yelken açarken, dayanıklılıklarını ve gemilerinin ince kontrolünü geliştirirler. Savaşta ustalık kazanmak için düşman gemilerine ve kara denizcilerine bin. Tabii ki, her emektarın ölümü donanmaya büyük bir darbe.
İtibar ve promosyonlar kazanın: savaşlara katılarak, amiralinizi geliştirmenize izin verecek bir deneyim kazanacaksınız. Taktik doktrinlerinizi geliştirin, hızlı ve manevra kabiliyetine sahip filolar inşa edin veya denizleri kontrol etmek için hattın ağır silahlı gemilerini yavaşlatın. Tedarik bonusları alın, Admiralty ile ilişkileri geliştirin, mürettebatı yenileyin, ekipman fiyatlarını düşürün ve kampanyalarınıza yardımcı olmak için başka avantajlar elde edin.

LOJİSTİK VE YASAKLAMANIN ÖNEMİ
Oyun, dünyanın okyanuslarını ve kıyılarını kontrol etmek için büyük filo savaşlarına ve amfibi operasyonlara küçük eylemlerle deniz savaşını simüle eder. Filolar ve filolar, malzemelerin, malların, hazinelerin ve birliklerin taşınmasını gerektiren savaşın lojistik desteği için çok önemlidir. Deniz gemileriniz, rakip filolara karşı belirleyici grevler yapma veya tedarik hatlarını engelleme yeteneğine sahiptir.

TARİHİ KAMPANYALAR
Opposition kampanyasında savaşın ve küçük savaşlardan karada ve denizde büyük savaşlara kadar 80’den fazla savaşa katılın. Kampanya tamamen oyuncu eylemlerine ve savaş sonuçlarına bağlıdır. Oyun kampanyalarda aşağıdaki ünlü savaşları içerir:

 • Bunker Hill Savaşı (1775)
 • Norfolk’un yakılması (1776)
 • Savannah Kuşatması (1779)
 • Cape Henry Savaşı (1781)
 • Chesapeake Savaşı (1781)
 • Toulon Kuşatması (1793)
 • Cape St. Vincent Savaşı (1797)
 • Nil Savaşı (1798)
 • Trafalgar Savaşı (1805)
 • +70 ek tarihsel ve spekülatif savaşlar ve eylemler

7.46 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x