Out Of The Park Baseball 22 – Torrent Oyun İndir

Out of the Park Baseball 22-ödüllü spor strateji serisinin 22. versiyonu-sevgili franchise için dev bir sıçrama. MLB ve MLBPA tarafından lisanslanan eşsiz derinlik, özgünlük ve çevrimdışı ve çevrimiçi oyun bolluğu, Park Baseball 22’yi eşsiz bir deneyim haline getiriyor!

“OOTP şaşırtıcı bir başarıdır!”- Boston Red Sox Baş Sahibi John W. Henry

Out Of The Park Baseball 22, sizi başka hiçbir şeye benzemeyen bir beyzbol evrenine sürükleyen bir beyzbol strateji oyunudur! Organizasyon her yönü yönetmek, esnaf ücretsiz ajansı, izcilik, stratejileri personeli için mali kaynak. Büyük liglerden küçük liglere kadar tüm operasyon sizin kontrolünüz altında. Güncel gerçek Major League Baseball veya KBO takımlarıyla güncel bilgilerle başlayın veya Major League baseball tarihinin herhangi bir kulübüne zamanında geri dönün.

Yeni yetenekleri keşfedin, bir sonraki süperstarı hazırlayın, serbest ajanlarla pazarlık yapın, diğer takımlarla ticaret görüşmeleri yapın, hanedanınızı inşa edin ve franchise’ı sonsuz bir geleceğe yönlendirin! Bir yönetici olarak, daha pratik yönetime dalın ve ekibinizin kadrolarını, atış personelini, oyun içi stratejiyi ayarlayın ve sığınaktan atış yapın. Yüksek düzeydeki Ligi nezaret ve birkaç dakika içinde tüm mevsimler oynamak, ya da 3D oyun Modu, Oyun Yönetimi oyun her oyun ya adım adım bile olabilir. OOTP her şeyi kapladı!

İşte bu sezon yeni özelliklerden sadece birkaçı!

Her MLB kulübü için inanılmaz yepyeni 3D stadyumlar
Kuruluşunuzda büyük etkisi olan tüm yeni koçluk sistemi
Takımınızın tam kontrolünü korumak için tüm yeni takım ve oyuncu stratejileri
Daha akıllı ve daha gerçekçi işlemler yapmak için tüm yeni ticaret ayarları ve stratejileri ve Ticaret AI
Tüm 2021 sezonunun canlı başlangıcı da dahil olmak üzere tüm gerçek 2021 takımları, oyuncuları, programları ve kuralları! En son kadrolar, sıralamalar, istatistikler, anlaşmalar, yaralanmalar, serbest ajanlar ve daha fazlası ile istediğiniz zaman oynayın ve oynayın!
Yeni özellikler ve elemanlar yükleri ile yeni yükseltilmiş Ballpark Construction Kit 2.0
Popüler Perfect Team kalıcı çevrimiçi yarışmamızda tamamen yeni Perfect Draft modu
Tüm yeni Perfect Team 22 özellikleri, stratejiler, kartlar, görevler, yarışmalar ve daha fazlası!
Çok daha fazlası!

Online liglerde Arkadaşlarla kendi başına oyun, oyun, ve sürekli online Mükemmel bir Takım modunda dünyadaki diğer binlerce karşı oyna! Eğlenmek için pek çok yol var.

Out of the Park Baseball 22, franchise tarihinin en iyi versiyonudur. Metacritic’in yılın PC oyununu iki kez kazanan bir serinin temeli üzerine inşa edilmiş – bunu yapan tek oyun-yönetim kurulunda benzeri görülmemiş bir beyzbol özgünlüğü sunuyor.

1.62 GB

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x