Battlezone Combat Commander – Full Torrent Oyun İndir

ABD ve Rusya baş düşmanları bir kez uzay yarışını terk eder ve yaklaşan uzaylı saldırısı karşısında güçlerini birleştirir. Seçkin Uluslararası Uzay Savunma Kuvvetini oluşturmak için birleşerek, insan ırkında tam bir yıkım ortaya çıkmadan önce direnişe liderlik etmenize yardımcı olmak için sizi işe alıyorlar.

Güneş sistemi savaşta. Emir almak.

Battlezone: Combat Commander, şık yeni görseller, yepyeni başarılar, Steam Workshop desteği ve çok daha fazlasıyla FPS-RTS klasik Battlezone II'yi yeniden şekillendiriyor!

24 yoğun görevde, 6'dan fazla egzotik yaşam dünyasında savaşın, güçlü birimler, yüksek savunmalar ve hayati tesisler oluşturmak için kullanılan önemli bio-metal için savaş alanını temizleyin.

BİR BATTALION KOMUTANLIĞI
Ölümcül tanklardan ve zorlu kara birimlerinden yüksek yürüyüşçülere ve acımasız hava desteğine kadar 30'dan fazla benzersiz birim türünün kontrolü ve yoğun birinci şahıs çatışmasında düşmanla yüzleşin.

GELİŞMİŞ AI
Birimler savaş deneyimi kazandıkça öğrenir ve gelişir - yeni birimler askerler gibi savaşırken, deneyimli birimler savaşta çok daha etkilidir, saldırı manevralarını kullanır, duruma uygun silahları seçer ve hatta gerektiğinde geri çekilir.

YENİDEN DÜZENLENEN GÖRSELLER
Tamamen yeni bir DX11 oluşturucu, gölgelendirici tabanlı oluşturma ve tamamen yeniden yapılandırılmış ve yükseltilmiş bir arazi ile Battlezone: Combat Commander'ı daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyin.

BAŞA GİT
Arkadaşlarınızı, klasik Deathmatch modu ve oyuncuların hücum, savunma ve hurda koleksiyonlarını yöneterek kazanmak için birlikte çalışması gereken bir ortak çalışma modu "MPI" dahil olmak üzere çapraz oyun çok oyunculu bir deneyime davet edin.

MOD DESTEĞİ
Yeni tek oyunculu ve çok oyunculu harita modları, yeni araçlar, HUD'lar, varlıklar, özel komut dosyaları ve çok daha fazlası gibi mod desteğiyle topluluk tarafından oluşturulan benzersiz içeriğin keyfini çıkarın.

3.69 GB

Windows 64bit işletim sistemi ve 11 DirectX desteği gerekiyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x