Iron Harvest – Digital Deluxe Edition [2+DLC] Full Torrent Oyun İndir

IRON HARVEST DELUXE EDİTİON:

Deluxe Edition, 1920+ ‘ nın alternatif gerçekliğindeki tüm yeni maceralara erişim sağlayan bir Mini Kampanya ve büyük bir eklenti içerir. Kesin içerik hala belirlenmelidir, ancak en yüksek kalitede gerçek zamanlı strateji ve hikaye odaklı eylem saatleri bekleyin!

Iron Harvest, büyük savaşın sona ermesinden hemen sonra 1920+ ‘ nın alternatif gerçekliğinde gerçekleşen gerçek zamanlı bir strateji oyunudur (RTS). Oyun, epik singleplayer ve coop kampanyalarının yanı sıra çok oyunculu hayranlar için savaş alanında yoğun eylemle çatışmaları birleştiren dev dieselpunk mech’leri kontrol etmenizi sağlar, Iron Harvest, hayranların beklediği klasik gerçek zamanlı strateji oyunlarıdır.

Gelenek, bilimsel ve teknolojik ilerlemeyle çatışırken, Avrupa hala Dünya Savaşı’nın acımasız savaşlarından kurtuluyor. Şehirler yeniden inşa ediliyor ve kırsal kesimde demir hasadı dönemi başladı. Çiftçiler, büyük savaşın savaş alanlarında savaşan görkemli yürüyüş makinelerinin kalıntılarını ortaya çıkarıyorlar.

Bu kaosun ortasında, Avrupa’nın varlığını tehlikeye atacak yeni bir tehdit ortaya çıkıyor. Gizli güçler, tüm ülkeleri istikrarsızlaştırmak için ellerinden geleni yapıyorlar, dünyayı bir kez daha ateşe vermeye ve sonunda kontrolü ele geçirmeye kararlılar.

Düzinelerce farklı birim türünü savaşa yönlendirin, dikkatli bir şekilde kullanın ve tüm binaları parçalara ayırın. Gizli bir yaklaşım da dahil olmak üzere çok çeşitli taktiklere izin veren bir plan yapmak için zaman ayırın. Mekanikler. Mekanikler var. Onları bir sürü.

Üç kampanya boyunca 20’den fazla görevi kapsayan destansı bir hikaye yaşayın. Avrupa’daki maceralarında dokuz karizmatik kahramana ve onların canavarca arkadaşlarına katılın. Bir arkadaşınızla takım kurun ve kooperatifte tüm kampanyaları yan yana yönetin.

40’tan fazla birim türü ve benzersiz yeteneklere sahip 9 kahramanla üç farklı gruba komuta edin. İstediğiniz gibi çatışma ve çok oyunculu maçları ayarlayın. Kişisel oyun arayüzünüzü yapılandırın ve en sevdiğiniz giriş kontrollerini seçin.

Merdivenler, sıralanmış maçlar ve Ligler ile rekabetçi çok oyunculu. Singleplayer ve coop’da oynamak için çok çeşitli çatışma haritaları ve meydan okuma haritaları arasından seçim yapın. Ayrıca sezon boyunca düzenli ücretsiz güncellemeler, yeni tek oyuncu sorunları, ve daha fazla multiplayer haritaları içeren dört gözle bekliyoruz.

Kaynak noktalarını fethedin, üssünüzü inşa edin ve birim üretiminizi ve araştırmanızı korumak için tahkimatlar yerleştirin.

Paketin içindeki 2 DLC:

• Preorder Exclusive Skin
• Rusviet Revolution

Oyunu Steam’den satın almak için: https://store.steampowered.com/app/826630/Iron_Harvest/

15.12 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x