Legend Of Elleria – Torrent Oyun İndir

Ellaria efsaneleri, kendi krallığınızı inşa edebileceğiniz, destansı savaşlarla savaşabileceğiniz ve heyecan verici bir fantezi dünyasını keşfedebileceğiniz birinci şahıs macera, gerçek zamanlı strateji ve rol yapma sanal alanının eşsiz bir karışımıdır. Konularıyla birlikte ölmekte olan bir dünyadan kaçan, Ellaria dünyasında yeni bir krallık kuran bir lord olarak oynuyorsunuz-tıpkı sizin gibi diğer hiziplerin ve ırkların yerleştiği Boyutlar arasında bir kavşak ve riftstones’un pahalı büyülü kaynağı üzerinde kontrol için savaşıyorsunuz. Birinci şahıs maceralarında geniş bir dünyayı keşfedin, şehirlerinizi ve krallığınızı gerçek zamanlı strateji mekaniğinde inşa edin, ordularınıza komuta edin ve onları ön saflardan yönlendirin ya da kahramanlarınızı ve generallerinizi sizin için güçlerinize liderlik etmeleri için gönderin!

ÖLMEKTE OLAN BİR DÜNYA İÇİN YENİ BİR UMUT
Uzun zaman önce, ana dünyanız Mara, gururlu lordların geniş ve zengin krallıklara hükmettiği müreffeh bir dünyaydı. Onların huşu uyandıran güçleri, gerçekliği bükebilen garip büyülü özelliklere sahip bir malzeme olan Riftstone üzerine inşa edildi. Ancak bu lordlar sürekli olarak Riftstone’un kaynaklarını kontrol etmek için savaştılar ve asırlık dünya çapındaki çatışmaları sonunda kontrolden çıktı. Unleashed güçleri, Mara’yı yıkımın eşiğinde harap bir çorak araziye dönüştürdü-sonuna kadar o kadar yakın ki, hayatta kalan birkaç ülkeden birinin lideri, halkınızı ellaria dünyasına bir portaldan yönlendirdi ve eski topraklarınızı sonsuza dek geride bıraktı.
Bu Ellaria, bir tür boyutlu kavşaktır: eskilerin, unutulmuş bir medeniyetin, sayısız başka yere portallar inşa ettiği dünyalar arasındaki bir kavşak. Şimdi halkınızı zafere geri götürmenin zamanı geldi; bunun için ellaria’nın genç dünyasında türünüz için bir yer açmanız ve yeni krallığınızı düşmanlarına karşı duracak kadar güçlü hale getirmeniz gerekecek. Bu kolay bir iş olmayacak, çünkü diğer bazı türler ve gruplar da kendi anavatanlarından kaçtıktan sonra ellaria’da kendilerini kurdular.

KRAL OLARAK YÖNET. BİR KAHRAMAN OLARAK MÜCADELE
Ellaria Efsanelerinde, istediğiniz zaman istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Topraklarınızı yönetmeye, şehirler inşa etmeye, ordularınızı ve becerilerinizi geliştirmeye, yeni teknolojiler araştırmaya ve krallığınızın ekonomisini yönetmeye odaklanabilirsiniz. Savaşta, birliklerinizi gerçek zamanlı stratejik savaşlarda yönetebilir veya cephedeki savaşlarda onlara katılabilir, askerlerinizin yanında savaşabilirsiniz.
Ayrıca, ellaria’nın prosedürel olarak oluşturulmuş dünyası boyunca aksiyon-RPG maceralarında kahramanlarınıza ve arkadaşlarınıza katılabilirsiniz – keşfettiğiniz her bölge ve fırtınaya girdiğiniz her zindan, diğerlerinden benzersiz ve farklı hissedecektir. En iyi zırhınızı giyin ve kılıcınızı kullanın, Ellarian büyüsünün güçlü güçlerini kontrol edin ya da her şeyden önce bir maceraperest yaratın-karakterinizi nasıl seviyelendireceğinize ve ne tür bir kral ve kahraman olmak istediğinize karar verirsiniz.

TEMEL ÖZELLİKLER

Herhangi bir zamanda dünya yönetimi, gerçek zamanlı strateji ve birinci şahıs modları arasında geçiş yapın
Ordularınızı hem savaş alanında hem de RTS mekaniğini kullanarak işe alın, yönlendirin ve komuta edin
Karakterinizi, becerileri ve yetenekleri de dahil olmak üzere birinci veya üçüncü kişide kontrol edin
Ellaria’nın prosedürel olarak üretilen dünyasını keşfedin. Her bölge, her şehir ve her zindan geçmişte ziyaret ettiğiniz herhangi bir yerden farklı hissedecektir.
Askerlerine ve kahramanlarına komuta et
Birden fazla bölgede bina inşa ederek şehirler inşa edin
Şehirler, ordular ve beceri yükseltme yaparken diğerleri ile (ve etkileşim) Krallık ekonomisi kural,
Ordunuza liderlik etmek ve krallığınızı genişletmek için komuta ve kahramanlar ve ajanlar

12.62 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x