Total War Rome: Remastered – [SteamRip] Torrent Oyun İndir

Geliştirilmiş Görseller
ROME REMASTERED, 4K optimizasyon, ultra geniş ekran ve yerel uhd çözünürlük desteği ile klasik Roma görsellerini güncel tutar. Bu görsel yükseltme, yeniden modellenmiş binalar ve nesneler ve toz bulutları ve ısı Pusu gibi çevresel etkiler de dahil olmak üzere çok sayıda özellik arasında uzanır. Yenilenen kampanya haritaları ayrıca yeni yüksek çözünürlüklü modellere sahiptir ve birimler savaş alanında en iyi şekilde görünmek için yeniden şekillendirilmiş ve yeniden yapılandırılmıştır.

Modern Özellikler
Roma REMASTERED, mevcut mekaniğe bir dizi modern özellik ve iyileştirme içerir. Oyun içi kamera, harita döndürme ve kampanya modunda daha geniş yakınlaştırma seviyesi de dahil olmak üzere geliştirildi. Diplomasi ve güvenlik gibi oyun mekaniği için ısı haritaları ve yeni simge kaplamaları eklendi. Savaşta, yeni taktik harita, birim ekranları ve menzil işaretleyicileri size Roma’nın savaş alanları üzerinde daha fazla komut verir.

Geliştirilmiş Oyun Mekaniği
Oyuncular artık ordularını genişletebilir ve daha önce kilitli olan 16 ek fraksiyonu deneyimleyebilir ve toplam 38 oynanabilir fraksiyon verebilir. Total War için bir ilk olarak, artık Windows, macOS ve Linux arasında çapraz platform çok oyunculu arkadaşlarınıza karşı savaşmak için favori hizip alabilir. Kavgaya yepyeni bir ajan türü de eklendi; tüccarlar, ticaret bağlantıları oluşturmak, kaynaklara erişmek ve gelirinizi artırmak ve hizipinizin ekonomik gücünü savunmak için rakipleri satın almak için tüm dünyaya gönderilebilir.

71.36 GB

Windows 64bit işletim sistemi gerektiriyor!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x