The Medium [CODEX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

Sadece bir medyanın çözebileceği karanlık bir gizemi keşfedin. Gerçek dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin. Her iki dünyayı kapsayan bulmacaları çözmek için psişik yeteneklerinizi kullanın, derinden rahatsız edici sırları ortaya çıkarın ve anlatılamaz bir trajediden doğan canavar The Maw ile karşılaşmalarda hayatta kalın.
Yeteneğe sahip olanlar için ayrılmış benzersiz psişik yetenekler kullanın. Gerçekler arasında seyahat edin veya ikisini de aynı anda keşfedin. Gerçek dünyadaki benliğinizin gidemediği yerleri araştırmak için Beden Dışında deneyimini kullanın. Ruh dünyasında ve onun diğer dünyadaki tehlikelerinde hayatta kalmak için enerji kalkanları oluşturun ve güçlü ruh patlamaları gönderin.
Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı ve her şeyin başka bir tarafının olduğu olgun ve ahlaki açıdan belirsiz bir hikayenin derinliklerine dalın. Bir araç olarak diğerlerinden daha çok görür, duyarsınız ve deneyimlersiniz ve her yeni bakış açısıyla Niwa tatil beldesinde olanlar hakkındaki algınızı değiştireceksiniz.

Daha önce hiç görülmemiş ve aynı anda gösterilen iki dünyada oynanan resmi olarak patentli oyun. Fiziksel dünyayı ve ruh dünyasını aynı anda keşfedin ve aralarındaki etkileşimleri kullanarak ikili gerçeklik bulmacalarını çözün, yeni yolların kilidini açın ve geçmiş olayların anılarını uyandırın.
Medium’un ruh dünyası, gerçekliğimizin karanlık bir ayna yansıması, cezasız eylemlerimizin, kötü dürtülerimizin ve aşağılık sırlarımızın kendini gösterdiği ve bir şekil alabildiği acımasız ve rahatsız edici bir yerdir. Bu dünya, kendine özgü ve şaşırtıcı derecede uğursuz tarzıyla uluslararası alanda tanınan Polonyalı distopik sürrealist Zdzisław Beksiński’nin resimlerinden ilham alınarak icat edildi ve tasarlandı.

Akira Yamaoka ve Arkadiusz Reikowski tarafından birlikte oluşturulan orijinal ‘ikili’ film müziği sayesinde kendinizi oyunun rahatsız edici ve baskıcı atmosferine bırakın. Yamaoka-san, Silent Hill serisindeki çalışmaları ile tanınan efsanevi bir Japon bestecidir; Reikowski, Blair Witch, Layers of Fear ve Observer gibi çok beğenilen korku oyunlarında çalışan bir Hollywood Music in Media Awards adayıdır. Şimdi, The Medium’un müziği ve şarkıları için yaratıcı güçlerini birleştiriyorlar.

MEVCUT

37.3 GB

64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektiriyor !

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyun, her yaşa uygun olmayan içerik içerebilir veya işte görüntülenmesi için uygun olmayabilir. Sık sık şiddet ve kanlı ve genel olgun içerik mevcuttur.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x